Novinky

26.03.2011 22:26

Making a Camo

Po dlhšom čase som sa dostal k napísaniu nového článku. Tento je v sekcii ==Made in Home== a rozoberám v ňom aplikáciu kamufláže na zbraň. Je to môj prvý pokus, takže to treba brať s rezervou ...

 

Tori

10.02.2011 21:30

Update 007

Doplnil som pár informácii (Bore-Up, tesnenia,...) do článku venovanému vzduchotechnike a pridal som nový článok o pružinách.

Tori

08.02.2011 22:06

Update 006

Doplnil som informácie o prevodových pomeroch setov kolies niekoľkých značiek a pridal som aj vzorec pre jeho výpočet.

Tori

08.02.2011 21:01

Odkazy

Pre dnešok som pripravil novú sekciu ==Odkazy== (pod Novinkami). Nájdete tam hromadu (veľkú hromadu :o) odkazov na airsoftové obchody, armyshopy, fóra, recenzie, výrobcov a zaujímavosti. Snáď si vyberiete :). Ak by náhodou mal niekto odkazy, ktoré sa tu nenachádzajú, môže prispieť do diskusie alebo mi poslať na email, doplním. Dík.

Tori

03.01.2011 22:59

Update 005

Dnes som dopracoval konečne asi po roku článok o ==Rozptyle nameraných hodnôt výkonu zbrane==. Je to skôr úvaha, ale vychádza z reálnych meraní. Ďalej som znova zeditoval článok o drážkovaných hlavniach a zmenil som trochu zoradenie položiek v hornom a bočnom menu, preto si pozrite mapu stránok (ikonu nájdete v pravom hornom rohu webu). Pod sekciu ==Novinky== som pridal články ==Info o webe== a jeho autorovi, plus pribudol v tejto sekcii slovensko - anglický slovníček.

Jo a PF 2011 :).

Vitajte na Airsoft Tech-wiki

 

Nájdete tu hlavne info o technických veciach týkajúcich sa Airsoftových zbraní. Taktiež informácie o zbraniach samotných a ich recenzie a návody na ne. Postupne pridávam aj iné informácie, ako napríklad zoznam výrobcov a zoznam ich produktov (samozrejme len celých zbraní, nieje v mojej moci zozbierať zoznam náhradných dielov, upgradov a príslušenstva. Ale ich recenziám sa nevyhýbam, ak by niekto chcel prispieť svojim článkom).

 

Tento web je môj osobný projekt, ale môže sa na ňom podielať ktokoľvek, kto má záujem o rozširovanie vedomostí o technike v airsofte, ale aj airsofte celkovo.

 

 

Zdroje informácií

 

Najväčším informáčným zdrojom pre všetky články na tejto webovej prezentácii sú moje testy a samozrejme internet, v minimálnej miere tlačené brožurky a katalógy.

 

Texty prekladaných článkov si vo väčšej miere štylisticky upravujem, pretože nechcem robiť doslovné preklady. Odkaz na pôvodný text je v hornom pravom rohu na začiatku článku. Texty vlastných článkov postupne upravujem, aby odpovedali novším informáciám a odstránim tým aj prípadné chyby.

 

Pre vlastné recenzie si fotím objekty sám, prípadne upravujem fotky a obrázky publikované na internete. Pre niektoré články si robím modely v 3D programe a z neho vytváram fotky a názorné obrázky. Pre fotenie používam kompaktný digitálny fotoaparát CANON Digital Ixus 80IS.

 

 

Odkazy z ktorých čerpám informácie :

www.google.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.6millimeter.info

www.airsoft-news.eu

www.airsoftforum.com

www.airsoftretreat.com

 

- stránky výrobcov

- stránky eshopov

- stránky airsoftových týmov

- airsoftové fóra

 

Vyhledávání

Anketa

Anketa

Akých článkov by ste chceli viac ?

O mechaboxe a interných častiach (341)
44%

O zbraniach (recenzie/popis) (111)
14%

O výrobcoch (87)
11%

Teória vs. Realita (97)
13%

Made in Home (138)
18%

Celkový počet hlasů: 774

TOPlist

free counters