Novinky

24.12.2010 11:18

Vianoceeee

Zdravím všetkých priaznivcov airsoftu, prajem veselé vianoce s hromadou softových darčekov pod stromčekom a taktiež veľa zdaru a killov na akciách v novom roku 2011.

Toreador

01.12.2010 21:40

Nová anketa

Pre zistenie kvality článkov som sa rozhodol požiadať Vás o názor v novej Ankete. Posnažím sa podľa výsledkov aktualizovať články (budem vďačný, ak v diskusii napíšete čo Vám nevyhovuje).

 

Staršiu anketu som presunul na ľavo dole, stále je možné v nej hlasovať. Výsledok ma milo prekvapil. Som Vám vďačný a budem sa snažiť naďalej rozširovať množstvo informácii na tomto webe.

10.11.2010 21:56

Update 004

Aktualizácia článkov - Hop-Up, BB ammo, AS týmy

30.10.2010 21:17

Prevody

kompletne som prepracoval a značne rozšíril článok o prevodoch  - ozubených setoch kolies pre mechaboxy (nie len klasické :)

05.10.2010 16:36

Hop-Up 003

Po dlhej dobe som sa dostal k napísaniu ďalšieho článku. Pripravených článkov mám viacero, musím len podokončovať drobnosti.

Tento článok hovorí o vplyve Hop-Up mechanizmu na dostrel.

Vitajte na Airsoft Tech-wiki

 

Nájdete tu hlavne info o technických veciach týkajúcich sa Airsoftových zbraní. Taktiež informácie o zbraniach samotných a ich recenzie a návody na ne. Postupne pridávam aj iné informácie, ako napríklad zoznam výrobcov a zoznam ich produktov (samozrejme len celých zbraní, nieje v mojej moci zozbierať zoznam náhradných dielov, upgradov a príslušenstva. Ale ich recenziám sa nevyhýbam, ak by niekto chcel prispieť svojim článkom).

 

Tento web je môj osobný projekt, ale môže sa na ňom podielať ktokoľvek, kto má záujem o rozširovanie vedomostí o technike v airsofte, ale aj airsofte celkovo.

 

 

Zdroje informácií

 

Najväčším informáčným zdrojom pre všetky články na tejto webovej prezentácii sú moje testy a samozrejme internet, v minimálnej miere tlačené brožurky a katalógy.

 

Texty prekladaných článkov si vo väčšej miere štylisticky upravujem, pretože nechcem robiť doslovné preklady. Odkaz na pôvodný text je v hornom pravom rohu na začiatku článku. Texty vlastných článkov postupne upravujem, aby odpovedali novším informáciám a odstránim tým aj prípadné chyby.

 

Pre vlastné recenzie si fotím objekty sám, prípadne upravujem fotky a obrázky publikované na internete. Pre niektoré články si robím modely v 3D programe a z neho vytváram fotky a názorné obrázky. Pre fotenie používam kompaktný digitálny fotoaparát CANON Digital Ixus 80IS.

 

 

Odkazy z ktorých čerpám informácie :

www.google.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.6millimeter.info

www.airsoft-news.eu

www.airsoftforum.com

www.airsoftretreat.com

 

- stránky výrobcov

- stránky eshopov

- stránky airsoftových týmov

- airsoftové fóra

 

Vyhledávání

Anketa

Anketa

Akých článkov by ste chceli viac ?

O mechaboxe a interných častiach (341)
44%

O zbraniach (recenzie/popis) (111)
14%

O výrobcoch (87)
11%

Teória vs. Realita (96)
12%

Made in Home (138)
18%

Celkový počet hlasů: 773

TOPlist

free counters